جستجو کردن
Close this search box.
درباره شرکت ما بیشتر بدانید

شرکت آتیه پرداز

شرکت مهندسی آتیه پرداز در سال 1378 با هدف ارائه خدمات مهندسی در زمینه فناوری اطلاعات تاسیس گردید. این شرکت با بیش از 25 سال تجربه استفاده از متخصصین مجرب و مدیریت منسجم، موفق به کسب رضایت مشتریان و حفظ ارتباط خود با آنان شده است.

 در طی این مدت فعالیت های شرکت در زمینه های مختلف از جمله سخت افزار، نرم افزار، خدمات پشتیبانی شبکه و امنیت اطلاعات توسعه یافته است.

About01
About-02
کارشناسان و مدیریت شرکت با سرلوحه قرار دادن موارد زیر توانسته به هدف و ماموریت سازمانی خود که همان کمک به سازمان ها جهت اجرای اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود از طریق فن آوری اطلاعات است، دست یابند:
circle1
dashed
برتری کیفیت و تداوم خدمات ارائه شده بر در نظر گرفتن مسائل مالی
circle1
dashed
رفتار حرفه ای با مشتریان، تامین کنندگان و استفاده از دانش و تجربه مفید آنان
circle1
dashed
ایجاد ارتباط بلند مدت برنده- برنده با کلیه ذینفعان به خصوص مشتریان
circle1
رفتار صادقانه با مشتریان
0 %
مدیریت پروژه
0 %
توسعه رابط کاربری
0 %
حضور جهانی
0 %
مشتریان ویژه

اولویت ما از بدو تاسیس شرکت و در ابتدای شکل گیری زیر ساخت های مرتبط با فناوری ارتباطات در کشور، کسب رضایت مشتری بوده است. چه در حوزه تامین کالا و چه ارائه خدمات.

لذا خط مشی ما در طول این سال ها تعامل صادقانه، کسب درآمد عادلانه و ارائه خدمات اطمینان بخش به همه مشتریان اعم از حقیقی و حقوقی بوده است دامنه مشتریان این شرکت گواهی بر این مدعاست.

با امید آنکه بتوانیم شما خواننده این مطالب را نیز از خدماتی کامل و صادقانه و در عین حال پیشرو بهره مند سازیم.

همچنین ما مفتخریم که کارشناسان ما در تمام مراحل نصب و راه اندازی تجهیزات شبکه، خرید تجهیزات، انتخاب محصول و نصب و نگهداری تجهیزات کامپیوتری، همراه شما هستند و براساس نیاز و میزان بودجه شما در نصب و راه اندازی شبکه مشاوره خواهند داد تا بهترین سیستم شبکه کامپیوتری در حوزه خدمات شرکت با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن را انتخاب کنید.